0 507 875 47 43


Hakkımızda

Bizim hikayemiz babamız Hikmet Karaefe’nin 1980’li yıllarda ustası olan rahmetli dedem Osman Torun ile başlamıştır. Hikmet Karaefe çıraklık, kalfalık, ustalık derken 1990’lı yıllarda Konya'nın ilk pres atölyelerinden biri olan küçük atölyemizi kurmuştur. Bizde oğulları olarak küçük yaşta henüz okul çağında iken babamız Hikmet Karaefe'nin yanında meslek hayatımızın temellerini attık ve babadan oğula aktarılan aile mesleğimizi günümüze taşıdık. Meslek öğrenimi, çıraklık ardından kalfalık derken kendimizi işin başında profesyonel olarak bulduk.

Karaefe Door marka adıyla günümüzde kapı sektörünün nabzını tutarak profesyonel ekip, güncel makineler ve teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak siz müşterilerimize sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. Göbekli Melamin, Çıtalı Lake, Fugalı Melamin, Lake, PVC ve Panel serisi olmak üzere altı farklı çeşitte onlarca model ve renkte sizlerin ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyoruz.

Karaefe Door olarak ilkeli rekabet ve sürdürülebilir büyüme ile ülkemiz ekonomisine ve toplumumuza katkıda bulunmayı kendisine misyon olarak kabul etmiş bu hedefte büyüme ilkesine bağlı olarak Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yerini alma ve her daim kaliteli hizmet sunma hedefindeyiz.