0 507 875 47 43


Lake kapı fabrikasyon, hazır kapı dışındaki el veya makine yardımıyla üretilen kapılardan oluşmaktadır. Cilalı yapıda olan ve geneli beyaz renkteki bu kapıların bir çoğu iç mekânlarda kullanılmaktadır. Lake kapıların temizliğinde nemli bir bez kullanılmalıdır. Temizlik sürecinin olabildiğince narin ve hassas bir biçimde yapılması gerekmektedir.  Lake kapılar genel itibariyle son derece zarif bir yapıya sahip olduğundan, temizlik işleminde kimyasal yoğunluğu yüksek deterjanlar kullanılmamalıdır. Ayrıca ilk günkü kalitesini koruması için her ay periyodik olarak hassas temizleme işleminden geçirilmelidir. Kullanım alanı çokça geniş olan lake kapılar ihtiyaca uygun ebatlarda üretilmektedir.

Detaylar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

.. Devamı

Ürünlerimizin fiyatlarını telefon, whatsapp ve mail iletişim bilgilerimizden yada İletişim Bilgileri sayfamızdan form göndererek öğrenebilirsiniz.

.. Devamı

Özel üretimimiz bulunmaktadır. Satış ekibi arkadaşımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

.. Devamı

Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile verilen siparişlerde taksit imkanı bulunmaktadır.

.. Devamı

Evet, hem yurtiçi hem yurtdışı satışlarımız mevcut.

.. Devamı

Evet sevkiyat ve montaj hizmeti veriyoruz.

.. Devamı

Tamamlanan ve devam eden projeli işlerimiz bulunmaktadır. Karaefe Door ile işbirliği yapmak isterseniz, sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

.. Devamı

Perakende satışımız bulunmaktadır.

.. Devamı

İç mimari destek hizmeti verebiliriz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

.. Devamı

Göbekli melamin kapı birçok renk seçeneğine sahiptir. Renkler, tamamen kullanıcıların isteğine bağlı bir şekilde seçilmektedir.  Açıktan koyuya zengin renk ve desen modelleri ile sunulan göbekli melamin kapılar, farklı zevklere hitap etmektedir

Detaylar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

.. Devamı

Lake, parlak kimyasal bir ciladır, renkli veya renksiz olabilir. Lake kapılar iç mekanların tamamında kullanılabilir. Oda kapıları, tuvalet ve banyo kapıları da lake kapı modelleri arasından seçilebilir. Desen ve model alternatifine göre kafes camlı, çerçeve camlı, çift kanat ya da tek kanat olarak istenilen genişlikte üretilmektedir. Çıtalı lake kapılar, mobilya görünümlü kapı modellerine bakılarak daha şık ve ekonomiktir. Hijyenik, sağlıklı ve montajı kolaydır. İç mekân kapısı olarak bir çok alanda kullanım uygunluğu taşımaktadır.

Detaylar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

.. Devamı

Fugalı melamin kapılar, ev dekorasyonunda şıklık, sağlamlık ve dayanıklılık arayan kişilerin tercihi olmaktadır. Özel malzemeler ile üretilen bu kapılar, uzun seneler boyunca keyifli kullanım sağlamak için tasarlanmaktadır. Her çeşit mobilya ile dekoratif olarak bütünlük oluşturabilen fugalı melamin kapılar, iç mekanlarda sıkça tercih edilmektedir. İstenilen ebatlarda üretimi yapılan fugalı melamin kapıların montajları kolay bir şekilde halledilmektedir.

Detaylar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

.. Devamı

PVC kapıların lake kapılardan temel farkı, yüzeyinin boya ile değil PVC malzeme ile kaplanmış olmasıdır. PVC kapılar konut, ofis, iş yeri ve kamu binaları gibi alanlarda kullanılmaktadır. PVC kapı sistemleri çoğunlukla balkon, banyo ve WC kapısı olarak kullanılsa da iç ortamlarda oda kapısı olarak kullanımı da sağlanmaktadır. PVC kapılar, iç ortamın ve binanın mimarisine göre beyaz renkte olabildiği gibi ahşap görünümlü de olmaktadır. Budaklı meşe, altın meşe, ceviz, sedir ve maun desenlerinde lamine kaplı olarak üretilmektedir.

Detaylar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

.. Devamı

Türkiye’de seri üretim olarak üretilen ilk kapı, Amerikan panel kapılardır. Amerikan panel kapılar; düşük fiyatlı, tedariki kolay ve montajı zahmetsiz olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu kapılara normal oda kolları dışında, otel kilidi ve topuz kollarda takılabilmektedir. Panel kapılar da ekstra dolgu malzemesi kullanılarak her zevke hitap edecek görünüşe sahip modeller üretilmektedir. Amerikan panel kapıların üretiminde ağır malzemeler kullanılmamaktadır. Oldukça hafif yapısı olan panel kapılar, kapalı ve camlı gibi seçenekler ile üretilmektedir.
Panel kapıların yüzeyi, mdf ile kaplanmaktadır. Bu sayede panel kapıların temizliği de son derece kolaydır. Temizliğine ve kullanıma dikkat edildiği takdirde uzun ömürlü olmaktadır.

Detaylar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

.. Devamı